• IQ energy компенсация 35% теплый кредит
  • Рассрочка 0%

  • top a belmat 1
  • top a belmat 2
  • top a belmat 3

Сітка "Антикішка"

Як буває добре влітку повідкривати усі вікна в квартирі та впустити легкий свіжий вітерець. Але якщо ви маєте вдома кішку, то це може бути небезпечно для неї, тому що ці тварини дуже люблять гратися на підвіконні чи стрибати на огорожу вікна. Тому для того, щоб ви та ваші улюбленці відчували себе в комфорті та спокої, виробники віконних комплектуючих зробили «новаторський хід» - створили віконну сітку «Антикішка».
Конструкція сітки складається з посиленого алюмінієвого профілю та  полотна з міцного полієстра, який покривається зверху ПВХ, щоб ваша кішечка не подряпала собі лапки. Товщина прутів, з яких зроблено полотно, у три рази більше, ніж у звичайної сітки. Також, за для більшої пружності, ці прути спаяні між собою, тому полотно «Антикішки» не рветься та не розтягується, витримує стрибки невеликої тварини та вагу кїшки до 20 кг. Також така сітка стане у нагоді власникам птахів чи папуг, то му що зможе утримати їх від так названої «втечі»)
Встановлюється така конструкція дуже легко, завдяки внутрішнім кріпленням, які міцно зафіксуюсь її в отворі. А догляд за такими виробами одне задоволення - просто змиваєте бруд та пил за допогою ганчірки та мильного розчину.
Термін експлуатації «Антикішки» становить приблизно 10 років, тому вартість цієї чудо-сітки можна вважати дуже символічною) За всіми питаннями, стосовно замовлення даного товару, можете звертатися до наших відділень або за телефонами +38 (096) 768 15 15, +38 (095) 768 15 15, (220) 30 39.

 

Как прекрасно бывает летом, когда наконец можно открыть все окна и впустить в дом легкий свежий ветерок. Правда, если у вас дома живет кошка, то это может быть опасно для нее, так как эти животные очень любят игры на подоконнике и прыжки на оконные перегородки. Поэтому, для того, чтобы вы и ваши питомцы чувствовали себя в  комфорте и безопасности, производители оконных комплектующих сделали «новаторский ход» - создали оконную сетку «Антикошка»
Конструкция этой сетки состоит из усиленного алюминиевого профиля и полотна из прочного полиэстера, покрытого сверху ПВХ, чтобы ваша кошка не поранила лапки.  Толщина прутьев, из которых изготовлено полотно, в три раза больше, чем в обычной сетке. Также, для дополнительной надежности, эти прутья спаяны между собой, поэтому полотно «Антикошки» не рвется и не растягивается, выдерживает прыжок небольшого животного или вес кошки до 20 кг. Также эта сетка пригодится тем, у кого обитают попугаи или любые другие птицы, так как будет препятствовать их «побегу»)
Устанавливается такая конструкция очень легко, благодаря внутренним креплениям, которые надежно фиксируют сетку в проеме. А уход за такими изделиями одно удовольствие - просто смываете грязь и пыль с помощью тряпки и мыльного раствора.
Срок эксплуатации «Антикошки» составляет приблизительно 10 лет, поэтому стоимость этой чудо-сетки можно считать очень символичной) По всем вопросам, касаемо данного товара, можете обращаться в наши офисы, либо по телефонам +38 (096) 768 15 15, +38 (095) 768 15 15, (220) 30 39.